دانلود انیمیشن زن شگفت انگیز: خطوط خون Wonder Woman: Bloodlines 2019

کارتون زن شگفت انگیز: خطوط خون ۲۰۱۹ با کیفیت های بلوری

(امتیاز 5.8 از 10 IMDB)

Wonder Woman Bloodlines 2019

خلاصه داستان:
این انیمیشن درباره شخصیت واندر وومن است که به سال ها پیش بازمیگردد. هنگامیکه شاهزاده خانم دایانا تصمیم به نجات خلبانی به نام استیو ترور که قرار بود جان خودش را فدا کند تا صلح را به دنیا بازگرداند، می گیرد، سرنوشت خودش و دنیا را تغییر میدهد. دایانا با جان فشانی هایی که در دوره های مختلف کرده به عنوان سفیر صلح و یک ناجی با نام زن شگفت انگیز شناخته میشود. او از بخشش و مهربانی مردم زمینی بسیار خوشحال است. یک روز دایانا تصمیم به نابودی شرکتی مافیایی و جنایتکار به نام Villainy میگیرد که قصد نابودی جهان را دارند…

نام فیلم: زن شگفت انگیز: خطوط خون | ژانر: انیمیشن، اکشن، فانتزی | تاریخ انتشار: سال 2019

زبان: انگلیسی | مدت: 01:22:52 | زیرنویس فارسی: دارد | کیفیت: بلوری BluRay

حجم: 1.6 گیگابایت + 800 مگابایت + 374 مگابایت | امتیاز: 5.8 از 10

خلاصه داستان:
این انیمیشن درباره شخصیت واندر وومن است که به سال ها پیش بازمیگردد. هنگامیکه شاهزاده خانم دایانا تصمیم به نجات خلبانی به نام استیو ترور که قرار بود جان خودش را فدا کند تا صلح را به دنیا بازگرداند، می گیرد، سرنوشت خودش و دنیا را تغییر میدهد. دایانا با جان فشانی هایی که در دوره های مختلف کرده به عنوان سفیر صلح و یک ناجی با نام زن شگفت انگیز شناخته میشود. او از بخشش و مهربانی مردم زمینی بسیار خوشحال است. یک روز دایانا تصمیم به نابودی شرکتی مافیایی و جنایتکار به نام Villainy میگیرد که قصد نابودی جهان را دارند…درباره انیمیشن:
کارتون سینمایی واندر وومن: بلودلاینز یا زن شگفت‌انگیز: خطوط خون (Wonder Woman: Bloodlines) یک انیمیشن فانتزی آمریکایی به کارگردانی مشترک جاستین کوپلند و سام لیو محصول کمپانی برادران وارنز است که در سال 2019 منتشر شد. در نسخه اصلی این انیمیشن هنرمندانی همچون ماری اوجروپولوس، کیمبرلی بروکس، ری چیس، رزاریو داوسون، جفری داناوان، مایکل دورن، مژان مارنو، آدرین مور، کری سامر، کورتنی تیلر، نیا واردالوس و کانستنس زیمر به صداپیشگی پرداخته اند.

نسخه به زودی