دانلود گفتگوی جنجالی سحر زکریا در برنامه گرند سینما با کیفیت عالی Full HD

مصاحبه اینترنتی سحر زکریا در برنامه گرند سینما با اجرای یحیوی

بعد از انتشار یک پست گلایه آمیز از سوی سحر زکریا در انتقاد به ‌کم‌توجهی مهران مدیری به او و کم‌کار شدنش، بهنوش بختیاری در یک استوری اینستاگرامی، واکنش نشان داد و نوشت: روزی که زیرآب همکاران‌تان را می‌زنید که جز خوبی برای شما کاری نکرده‌اند، منتظر قانون کائنات باشید؛ اتفاقا من هم تو کارهای این کارگردان عزیزمان نیستم، ولی گله‌ای ندارم، ایشان مختار هستند که من را انتخاب کنند یا نه، ولی این نامردی است که بعضی‌ها هرچه که دارند از ایشان است، بعد می‌آیند می‌گویند چون با این کارگردان کار کردیم کم کار شدیم. از هر دستی بدهی، از همان دست می‌گیری!

در پاسخ به اظهارات بهنوش بختیاری، سحر زکریا گفت: من هیچ حرفی با ایشان ندارم چون سطح کاری من با ایشان خیلی متفاوت است. ایشان نخود هر آش هستند و این اظهارات من هیچ ربطی به ایشان نداشته است. خانم بختیاری اصلا قبل از من هیچ کاری با آقای مدیری نداشته اند که حالا بخواهند به گلایه های من واکنش نشان دهند. سحر زکریا در انتها گفت: من از خانم بختیاری عصبانی هستم. ایشان در بین همکاران من جوک هستند. از ایشان خواهش می کنم دیگر بیانیه ندهند و برای پست هایی که گذاشته اند باید جواب مردم را بدهند.

در این گفتگوی اینترنتی برنامه گرند سینما، به حواشی پیش آماده و گلایه های سحر زکریا با اجرای سید جواد یحیوی پرداخته شده است که در ادامه میتوانید آن را دانلود کنید.


جهت تماشای آنلاین برنامه گرند سینما اینجا کلیک کنید

دانلود نسخه 1080p HQ با حجم 1.23 گیگابایت

دانلود نسخه 1080p با حجم 882 مگابایت

دانلود نسخه 720p با حجم 469 مگابایت

دانلود نسخه 480p با حجم 321 مگابایت