دانلود انیمیشن سینمایی ایرانی جدید «آخرین داستان» ساخته اشکان رهگذر 

اکران انیمیشن آخرین داستان با ترافیک نیم بها کیفیت های بلوری

  Last Story 2019 by Ashkan Rahgozar

دانلود انیمیشن آخرین داستان

خلاصه داستان آخرین داستان:

«انسان ‌ها به کمک فره ایزدی به قدرت و دانش بالاتری دست پیدا کرده بودند، اما این طمع قدرت باعث گمراهی و نابودی آن‌ها می‌شود. فره ایزدی از انسان‌ها جدا شده و در معرض نابودی توسط تاریکی قرار می‌گیرد. اما قهرمانانی پیدا می‌شوند که برای دفاع از روشنایی، در مقابل تاریکی‌ها می‌ایستند. قهرمانان و نور برای بقا به یکدیگر نیاز دارند.»

صداپیشگان:

اشکان خطیبی , باران کوثری , پرویز پرستویی , حامد بهداد , شقایق فراهانی , لیلا حاتمی ، بیتا فرهی، حسن پورشیرازی، فرخ نعمتی، شقایق فراهانی، ملیکا شریفی‌نیا، زهیر یاری و بانیپال شومون.


 اکران آنلاین انیمیشن آخرین داستان

خرید و تماشای آنلاین انیمیشن آخرین داستان 

نکته : توجه کنید که شما با خرید بلیت این اثر به صفحه اکران آنلاین آن هدایت خواهید شد و می توانید آنلاین انیمیشن را تماشا کنید. مدت زمان سانس (مهلتی که شما در اختیار دارید تا پس از خرید و پخش فیلم، آن را تماشا کنید): 12 ساعت ، قیمت بلیت آنلاین: 10 هزار تومان، تاریخ پایان اکران: 16 مهر


خبرهای جدید از آخرین داستان

انیمیشن سینمایی آخرین داستان برداشتی آزاد از داستان «ضحاک» شاهنامه است که داستانی از اواخر حکومت جمشید تا ابتدای حکومت آفریدون را روایت می‌کند. آخرین داستان در مسیر تولید و در سال ۲۰۱۳ موفق شد به‌عنوان شش پروژه برتر در حال تولید جهان در جشنواره «انسی» فرانسه که مهم‌ترین رویداد انیمیشنی سالانه جهان است، معرفی شود. همچنین این اثر در سال ۲۰۱۶ به دعوت جشنواره انسی در بازار فیلم جشنواره بین‌المللی کن، به‌عنوان یکی از چهار انیمیشن سینمایی برتر در حال تولید جهان معرفی شد. گرافیک نوول‌هایی درباره سرنوشت «جمشید»، اتفاقات پیش از شروع قصه آخرین داستان و یکی از شخصیت‌های مرموز این انیمیشن نوشته و طراحی‌شده است که هم‌اکنون یک جلد از آن با عنوان «جمشید طلوع ۱» در کتاب‌ فروشی‌های معتبر در دسترس علاقه‌ مندان است.

جوایز و افتخارات

– نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۰

– برنده سیمرغ بلورین سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر